4P Touring 700 TX G2
2På lager, Få igjen
2På lager, Rask levering
Kan ikke finne tilgjengelighet
4P Touring 700 TX G2 med 185 cm flakbredde er den bredeste kapellhengeren som du kan bruke uten ekstra speil og den lengste modellen fra 4P. Den følger bilen på en fantastisk måte. En stor og anvendelig tilhenger med totalvekt på 2700kg. Hengeren har fine plastskjermer med sidemarkering med LED-lamper.
SPESIFIKASJONER
| Tillat totalvekt | 2700kg |
| Tillat nyttelast | 1658kg |
| Egenvekt | 1042kg |
| Innvendig lengde | 700cm |
| Innvendig bredde | 185cm |
| Innvendig høyde | 170cm |
| Total lengde | 882cm |
| Total bredde | 242cm |
| Dekkdimensjon | 195x65 R15 |
STANDARDUTSTYR
- Sort eller Hvitt kapell
- Hel baklem i kompositt med løftehjelp
- Forsterkede hjulskjermer i svart hardplast med LED-sidemarkeringslys
- Innvendig surrefester
- Sommerdekk på stålfelg
- Kraftig automatisk nesehjul
- Støtteben
| EKSTRAUTSTYR | Pris ink. mva. |
| Frontplast på tilhenger | Kr 1 890,- |
| Plastgulv 700 TXi/TX | Kr 9 940,- |
| Tempo 100 støtdempere | Kr 4 260,- |
| LED-innerbelysning med bevegelsesensor | Kr 4 995,- |
| LED-belysning på kapell, 3-funksjons | Kr 5 725,- |
| LED-innerbelysning med bevegelsesensor & LED-belysning på kapell, 3-funksjons | Kr 8 400,- |
| LED-belysning på tilhenger | Kr 1 990,- |
| Caliber Edge Glides (3pk) | Kr 1 375,- |
| Forsikringsgodkjent tilhengerlås | Kr 2 150,- |
| Ikke-godkjent tilhengerlås | Kr 495,- |
Dekk og felg
| Få tilhenger levert med: | Pris ink. mva. |
| Sommerdekk på stålfelg | Kr 0,- (standard) |
| Friksjonsdekk på stålfelg | Kr 2 120,- |
| Piggdekk på stålfelg | Kr 2 560,- |
| Sommerdekk på alu.felg | Kr 6 850,- |
| Friksjonsdekk på alu.felg | Kr 7 490,- |
| Piggdekk på alu.lfelg | Kr 8 120,- |
|
Ekstra sett: |
Pris ink. mva. |
| Sommerdekk på stålfelg | Kr 5 000,- |
| Friksjonsdekk på stålfelg | Kr 5 600,- |
| Piggdekk på stålfelg | Kr 6 400,- |
| Sommerdekk på alu.felg | Kr 11 200,- |
| Friksjonsdekk på alu.felg | Kr 11 600,- |
| Piggdekk på alu.lfelg | Kr 12 000,- |
Frakt, registrering- og klargjøringskostnader tilkommer. Alle priser er oppgitt ink. mva.

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Bli varslet via E-Post når produktet er tilgjengelig på lager
Noe du lurer på?
Recommendations
Free2move AS
Hos oss finner du premium tilhengere fra 4P Trailers, ÅTM, SVELA, Cheval, Debon, Anssems og Brian James Trailers. Vi er også autorisert forhandler av Segway og Garmin. Gi tiden mening!
Addresse:
Melvikveien 107, 9419 Sørvik
Telefon:
48 99 19 99
E-Post:
post@free2move.no
Åpningstider:
08:00 - 16:00