4P Touring 490 TXi / TX
2På lager, Få igjen
2På lager, Rask levering
Kan ikke finne tilgjengelighet
4P Touring 490 TXi / TX med 185 cm flakbredde er den bredeste kapellhengeren som du kan bruke uten ekstra speil. Den følger bilen på en fantastisk måte. En stor og anvendelig tilhenger med totalvekt på 1350 kg. Hengeren har fine plastskjermer med sidemarkering med LED-lamper. Tippskru med sekskanthode er standard.
SPESIFIKASJONER
| Tillat totalvekt | 1350kg |
| Tillat nyttelast | 940kg |
| Egenvekt | 410kg |
| Innvendig lengde | 490cm |
| Innvendig bredde | 185cm |
| Total lengde | 642cm |
| Total bredde | 201cm (Outline 242cm) |
| Dekkdimensjon | 195x65 R15 |
STANDARDUTSTYR
- Sort eller Hvitt kapell
- Plastfront kapell
- Framkarm beskyttelse i svart plast
- Plastskjermer over hjulbuene med LED-sidemarkeringslys
- Innvendig surrefester
- Tippskru med sekskanthode
- Sommerdekk på stålfelg
| EKSTRAUTSTYR | Pris ink. mva. |
| Hel baklem i kompositt med løftehjelp | Kr 13 500,- |
| Black-Edition plastskjermer på tilhenger | Kr 6 400,- |
| Plastgulv 490/550 TXi/TX | Kr 8 120,- |
| Tempo 100 støtdempere | Kr 2 130,- |
| LED-innerbelysning med bevegelsesensor | Kr 4 995,- |
| LED-belysning på kapell, 3-funksjons | Kr 5 725,- |
| LED-innerbelysning med bevegelsesensor & LED-belysning på kapell, 3-funksjons | Kr 8 400,- |
| LED-belysning på tilhenger | Kr 1 990,- |
| Caliber Edge Glides (3pk) | Kr 1 375,- |
| Forsikringsgodkjent tilhengerlås | Kr 2 150,- |
| Ikke-godkjent tilhengerlås | Kr 495,- |
Dekk og felg
| Få tilhenger levert med: | Pris ink. mva. |
| Sommerdekk på stålfelg | Kr 0,- (standard) |
| Friksjonsdekk på stålfelg | Kr 1 060,- |
| Piggdekk på stålfelg | Kr 1 280,- |
| Sommerdekk på alu.felg | Kr 3 425,- |
| Friksjonsdekk på alu.felg | Kr 3 745,- |
| Piggdekk på alu.lfelg | Kr 4 060,- |
|
Ekstra sett: |
Pris ink. mva. |
| Sommerdekk på stålfelg | Kr 2 500,- |
| Friksjonsdekk på stålfelg | Kr 2 800,- |
| Piggdekk på stålfelg | Kr 3 200,- |
| Sommerdekk på alu.felg | Kr 5 600,- |
| Friksjonsdekk på alu.felg | Kr 5 800,- |
| Piggdekk på alu.lfelg | Kr 6 000,- |
Frakt, registrering- og klargjøringskostnader tilkommer. Alle priser er oppgitt ink. mva.
Bilder er av 445 og 550.

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Bli varslet via E-Post når produktet er tilgjengelig på lager
Noe du lurer på?
Recommendations
Free2move AS
Hos oss finner du premium tilhengere fra 4P Trailers, ÅTM, SVELA, Cheval, Debon, Anssems og Brian James Trailers. Vi er også autorisert forhandler av Segway og Garmin. Gi tiden mening!
Addresse:
Melvikveien 107, 9419 Sørvik
Telefon:
48 99 19 99
E-Post:
post@free2move.no
Åpningstider:
08:00 - 16:00