4P Racing 380 R/Rb
3På lager, Få igjen
3På lager, Rask levering
Kan ikke finne tilgjengelighet
4P Racing 380 R / Rb med 150 cm flakbredde. Denne hengeren følger bilen på en fantastisk måte. En anvendelig tilhenger med plass til snøscooter og litt ekstra. Tippskru med sekskanthode er standard.
SPESIFIKASJONER
| Modell | R (Uten brems) | Rb (Med brems) |
| Tillat totalvekt | 750kg | 1000kg |
| Tillat nyttelast | 450kg | 670kg |
| Egenvekt | 300kg | 330kg |
| Innvendig lengde | 380cm |
| Innvendig bredde | 150cm |
| Total lengde | 535cm |
| Total bredde | 199cm |
| Dekkdimensjon | 195x65 R15 |
STANDARDUTSTYR
- Sort eller Hvitt kapell
- Innvendig surrefester
- Avtagbar front- og bakkarm
- Tippskru med sekskanthode
- Sommerdekk på stålfelg
| EKSTRAUTSTYR | Pris ink. mva. |
| Plastgulv 300/380 Racing | Kr 4 990,- |
| LED-belysning på tilhenger | Kr 1 990,- |
| Caliber Edge Glides (3pk) | Kr 1 375,- |
| Forsikringsgodkjent tilhengerlås | Kr 2 150,- |
| Nettinggrinder 380 Racing (kan ikke kombineres med kapell) | Kr 8 950,- |
Dekk og felg
| Få tilhenger levert med: | Pris ink. mva. |
| Sommerdekk på stålfelg | Kr 0,- (standard) |
| Friksjonsdekk på stålfelg | Kr 1 060,- |
| Piggdekk på stålfelg | Kr 1 280,- |
| Sommerdekk på alu.felg | Kr 3 425,- |
| Friksjonsdekk på alu.felg | Kr 3 745,- |
| Piggdekk på alu.lfelg | Kr 4 060,- |
|
Ekstra sett: |
Pris ink. mva. |
| Sommerdekk på stålfelg | Kr 2 500,- |
| Friksjonsdekk på stålfelg | Kr 2 800,- |
| Piggdekk på stålfelg | Kr 3 200,- |
| Sommerdekk på alu.felg | Kr 5 600,- |
| Friksjonsdekk på alu.felg | Kr 5 800,- |
| Piggdekk på alu.lfelg | Kr 6 000,- |
Frakt, registrering- og klargjøringskostnader tilkommer. Alle priser er oppgitt ink. mva.

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Bli varslet via E-Post når produktet er tilgjengelig på lager
Noe du lurer på?
Recommendations
Free2move AS
Hos oss finner du premium tilhengere fra 4P Trailers, ÅTM, SVELA, Cheval, Debon, Anssems og Brian James Trailers. Vi er også autorisert forhandler av Segway og Garmin. Gi tiden mening!
Addresse:
Melvikveien 107, 9419 Sørvik
Telefon:
48 99 19 99
E-Post:
post@free2move.no
Åpningstider:
08:00 - 16:00