4P Load 603L
- Produkt etikett: Bestillingsvare
0På lager, Få igjen
0På lager, Rask levering
Kan ikke finne tilgjengelighet
4P Load 603L 35 er spesialbygd for tunge og store lass – perfekt for maskiner og byggeutstyr. Solid sveiset konstruksjon, høy lastekapasitet og praktiske detaljer som komposittgulv, avtakbare lemmer i aluminium og sidestolper som gjør sidelasting enkelt.
SPESIFIKASJONER
| Modell | Load 603L 35 |
| Tillat totalvekt | 3500kg |
| Tillat nyttelast | 2860kg |
| Egenvekt | 640kg |
| Innvendig lengde | 603cm |
| Innvendig bredde | 190cm |
| Total lengde | 780cm |
| Total bredde | 197cm |
| Dekkdimensjon | 195x50 R13 |
STANDARDUTSTYR
- Sorte avtagbare sidekarmer
- Helårsdekk (M+S) på stålfelg
| EKSTRAUTSTYR | Pris ink. mva. |
| Kjøreramper og forvaring under dørk | Kr 14 990,- |
| Støtteben, 2 stk | Kr 2 890,- |
| Tempo-100, Load | Kr 3 980,- |
| LED-belysning på tilhenger | Kr 2 130,- |
| Forsikringsgodkjent tilhengerlås | Kr 2 490,- |
| Ikke-godkjent tilhengerlås | Kr 495,- |
Dekk og felg
|
Ekstra sett: |
Pris ink. mva. |
| Piggdekk på stålfelg | Kr 10 700,- |
| Friksjonsdekk på stålfelg | Kr 11 600,- |
Frakt, registrering- og klargjøringskostnader tilkommer. Alle priser er oppgitt ink. mva.

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Bli varslet via E-Post når produktet er tilgjengelig på lager
Noe du lurer på?
Recommendations
Free2move AS
Hos oss finner du premium tilhengere fra 4P Trailers, ÅTM, SVELA, Cheval, Debon, Anssems og Brian James Trailers. Vi er også autorisert forhandler av Segway og Garmin. Gi tiden mening!
Addresse:
Melvikveien 107, 9419 Sørvik
Telefon:
48 99 19 99
E-Post:
post@free2move.no
Åpningstider:
08:00 - 16:00