MINIGRAVER Takeuchi 325R
1Få igjen
1På lager, Rask levering
Couldn't load pickup availability

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Get notified by email when this product becomes available
Noe du lurer på?
Beskrivelse
TB325R er den nyeste fra Takeuchi`s 300 serie gravemaskiner.
Dette er en korthekker som kan leses ut fra modell betegnelse R, noe som
Gjør at dette blir en smidig maskin med fast understell og bomsving.
Standard med automatisk turtall senkning noe som reduserer drivstoff forbruk.
Leveres med proporsjonal styrt ekstra hydraulikk og led lys pakke.
Maskin spesifikasjoner
*Lang Arm er 250mm lengre.
Mål angitt med direkteinnfestet skuffe.
| Egenvekt: | Cab 2440 kg |
| Motoreffekt: | 16.5 kW/ 2,200 rpm, Utslipp EU Stage V kW |
| Rekkevidde: | kort arm* 4235 mm |
| Gravedybde: | kort arm* 2290 mm |
| Bredde: | 1500 mm |
| Tømmehøyde: | 2625 mm |
| Hydrauliske uttak: | 3 |
| Proposjonalstyring: | Ja |
Standard utstyr:
Proporsjonal hydraulikk
HK hydraulikk
Skjær med flytfunksjon
Slangebruddsventiler
Registrert i Maskinregisteret
Arbeidslys LED
Radio DAB
TFM GPS
3,5" fargeskjerm med touchfunksjon
Aircondition
Roofguard
Skuffeutrustning tilpasset ABS TB325R
NOX TR045 - DF04 Tiltrotator S40
Pusseskuff S40
Graveskuff S40 med tenner
Kabelskuff S40
GA Sweden Steinklype S40, med slanger og hurtigkoblinger