KAPELLHENGER - 4P 445 Grand Toring - 1260 Kg - Utleie
-1På lager, Få igjen
-1På lager, Rask levering
Couldn't load pickup availability
4P Grand Touring 445 GTXi med 185 cm flakbredde er den bredeste kapellhengeren som du kan bruke uten ekstra speil. Den følger bilen på en fantastisk måte. En stor og anvendelig tilhenger med totalvekt på 1260 kg. Hengeren har fine plastskjermer med sidemarkering med LED-lamper. Tippskru med sekskanthode er standard.
SPESIFIKASJONER
| Tillat totalvekt | 1260 kg |
| Tillat nyttelast | 660 kg |
| Egenvekt | 580 kg |
| Innvendig lengde | 445 cm |
| Innvendig bredde | 185 cm |
| Total lengde | 597 cm |
| Total bredde | 201cm |
| Dekkdimensjon | 195x65 R15 |
UTSTYR
- Sort kapell
- Plastfront kapell, ventilert
- Framkarm beskyttelse i svart plast
- Plastskjermer over hjulbuene med LED-sidemarkeringslys
- Innvendig surrefester
- Tippskru med sekskanthode
- Friksjonsdekk på alulfelg
- Hel kjørelem med demper

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Bli varslet via E-Post når produktet er tilgjengelig på lager
Noe du lurer på?
Recommendations
Free2move AS
Hos oss finner du premium tilhengere fra 4P Trailers, ÅTM, SVELA, Cheval, Debon, Anssems og Brian James Trailers. Vi er også autorisert forhandler av Segway og Garmin. Gi tiden mening!
Addresse:
Melvikveien 107, 9419 Sørvik
Telefon:
48 99 19 99
E-Post:
post@free2move.no
Åpningstider:
08:00 - 16:00