Garmin Tread® 2 - Overland Edition
1Få igjen
1På lager, Rask levering
Couldn't load pickup availability

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Get notified by email when this product becomes available
Noe du lurer på?
Beskrivelse
8″ terreng-navigasjonsenheten
I esken
- Tread® 2 - Overland Edition
- Sugekoppbrakett
- Strømkabel for bil
- Magnetassistert låsebrakett
- USB-kabel
- Dokumentasjon
Generelt |
|
| Fysiske mål | 20.6 x 13.7 x 2.8 cm (8.1″W x 5.4″H x 1.1″D) |
|---|---|
| Vekt | 627 g (22.1 oz) |
| Vanntetthet | IPX7 |
| Skjermtype | Flere berøringspunkter, glass, HD-farge-TFT med høy lysstyrke og hvit bakgrunnsbelysning |
| Skjermstørrelse, B x H | 10,8 cm x 17,2 cm (6,8″B x 4,2″H), 20,3 cm diagonalt (8″) |
| Skjermoppløsning, B x H | 1280 x 800 piksler |
| Dobbel Skjermretning | |
| Magnetisk montering | Magnetassistert låsebrakett |
| 1,5-tommers kuleadapter med AMPS-plate | |
| Fallklassifisering | MIL-STD-810 |
| Støvklassifisering | IP6X |
| Batteritype | Oppladbart litiumionbatteri |
| Batteritid | Opptil 6 timer med 50 % bakgrunnsbelysning Opptil 1 time med 100 % bakgrunnsbelysning |
Kart og minne |
|
| Datakort | microSD™-kort (ikke inkludert) |
|---|---|
| Forhåndslastede veikart | |
| HD 3D-terreng | |
| 3D-terreng | |
| Intern lagring | 64 GB |
| Mulighet til å legge til kart | |
| Lagrings- og strømkapasitet | Ja (256 GB maks. microSD™-kort) |
| Inkluderer kartoppdateringer | |
| Nedlastbare satellittbilder | |
| TOPO-kartstøtte | |
Sensorer |
|
| GPS | |
|---|---|
| Galileo | |
| Barometrisk høydemåler | |
| Kompass | |
| 10 Hz multi-GNSS-posisjonering | |
Utendørs- og fritidsfunksjoner |
|
| A-til-B-navigasjon | |
|---|---|
| FORHÅNDSLASTEDE TOPOGRAFISKE KART | |
| Forhåndsinnlastede amerikanske offentlige landområdegrenser | |
| Forhåndsinnlastede kart over private landområder | Ja (tomter større enn fire dekar) |
| Forhåndsinnlastede USFS Roads and Trails, inkludert brukskart for motorsykkel, ATV, SXS og kjøretøy med firehjulstrekk | |
| Naviger i et spor-navigasjon | |
| Detaljert spornavigasjon | |
| Kompatibel med Outdoor Maps+-abonnement | |
Kamerafunksjoner |
|
| Kompatibel med ryggekamera | Ja (kun BC™ 50) |
|---|---|
Navigasjonsfunksjoner |
|
| Garmin Real Directions™ landemerkeveiledning | |
|---|---|
| TripAdvisor®-rangeringer av interessepunkter | |
| Ruteforming via foretrukne byer/gater | |
| Trafikkoppdateringer | Ja (med Garmin Tread-app) |
| Kjørefeltsguide med oversikt over veikryss (viser veikrysskilt) | |
| Bluetooth®-anrop | Ja (fungerer med BLUETOOTH-kompatibel hjelm, hodesett eller smarttelefon, BLE-kompatibel) |
| Fartsgrenseindikator (viser fartsgrensen for de fleste hovedveier) | |
Avanserte funksjoner |
|
| Smartvarsler via Smartphone Link-appen | |
|---|---|
| Wi-Fi®-kart og programvareoppdateringer | |
| Tilgang til sanntidstjenester via app | |
Motorsykkel-funksjoner |
|
| Kontroller musikk og medier fra en smarttelefon eller MP3-spiller | |
|---|---|
| Sollysvennlig og værbestandig | |
| GARMIN ADVENTUROUS ROUTING™ | |
| Høydeprofil | |
| Rundreiseruting | |
| Støtte for tilpassede kart | |
Bobilfunksjoner |
|
| Ruting spesialtilpasset størrelsen og vekten av kjøretøyet ditt | Ja |
|---|---|
| Campingplasser og tjenestekatalog | |
| Høydeforskjeller på veien | Ja |
| Endringer i fartsgrensen | |
| Enkel ruteplanlegging med GPX-fildeling | |
Terrengfunksjoner |
|
| Kan parkobles med Garmin PowerSwitch | |
|---|---|
| Kompatibel med styrekontroller | |
| Kompatibel med Group Ride Tracker (6, 8 og 10 tommer) | |
| Kompatibel med ekstern GPS-antenne med brakett | |
| Mobilgruppetur | Ja (med Garmin Tread-app) |
| Sporregistrering (brødsmuler) | |
| Kompatibel med Garmin Tread-appen for ruteplanlegging og dataadministrasjon (veipunkter, spor og ruter) | |
| ACSI, Campercontact og Trailer's PARK | |
| Helling- og krengingsmålere | |
| Hanskevennlige berøringsskjerm | |
Utendørs applikasjoner |
|
| Hundesporing | Ja (ved sammenkobling med kompatibelt hundesporingssystem) |
|---|---|
Sikkerhetsmessig og juridisk informasjon |
|
| Informasjon om EUs dataforordring - Bil | |
|---|---|
OPPLEV NYE EVENTYR PÅ DIN NESTE EKSPEDISJON
Dette er en robust terreng-navigasjonsenhet med navigasjonsfunksjoner som viser deg veien og veileder deg gjennom selv de mest avsidesliggende områdene der færre ferdes.
SVÆRT KLAR OG HANSKEVENNLIG SKJERM PÅ 8 TOMMER
DETALJERT LØYPENAVIGASJON MED TOPOGRAFISKE KART OVER EUROPA, AFRIKA OG MIDTØSTEN
TILPASSEDE VEIRUTER I HENHOLD TIL KJØRETØYETS STØRRELSE OG VEKT1
SATELLITTBILDER VISER DEG EN LEVENDE OVERSIKT OVER RUTEN DIN OVENFRA
BRUK TREAD-APPEN PÅ EN KOMPATIBEL SMARTTELEFON TIL ENKEL RUTEPLANLEGGING MED MER
STØTTER OUTDOOR MAPS+ FOR PREMIUM KART (ABONNEMENT KREVES)