Garmin inReach® Mini 2
1Få igjen
1På lager, Rask levering
Couldn't load pickup availability

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Get notified by email when this product becomes available
Noe du lurer på?
Beskrivelse
Denne kompakte satellittkommunikasjonsenheten1 hjelper deg å holde kontakten med venner og familie hjemme, selv når du er uten telefondekning. Perfekt for eventyr- og friluftsentusiasten.
Global satellittdekning hjelper deg å holde kontakten med omverdenen når mobiltelefoner ikke kan.
Send en interaktiv SOS-melding til nødredningssenteret vårt hvis du er i en nødssituasjon.
Du kan fortsatt holde kontakten med venner og familie, selv uten mobildekning.
Med TracBack®-ruter finner du veien tilbake hvis du går deg vill.
Utvid funksjonaliteten til inReach-enheten med Garmin Explore™-appen.
Opptil 14 dagers batterilevetid i 10-minutters sporingsmodus.
I esken
- inReach® Mini 2
- USB-kabel
- Karabin
- Dokumentasjon
| enerelt | |
|---|---|
| Urglassmateriale |
chemically strengthened glass |
| Fysiske mål | 5,17 x 9,90 x 2,61 cm (2,04″ x 3,90″ x 1,03″) |
| Vekt | 3,5 oz (100 g) |
| Vanntetthet | IPX7 |
| MIL-STD-810 | nei |
| Berøringsskjerm | nei |
| Skjermtype | Lesbar i sollys, svart-hvitt, transflektiv MIP (memory-in-pixel) |
| Skjermstørrelse, B x H | 23 x 23 mm (0,9″ x 0,9″) |
| Skjermoppløsning, B x H | 176 x 176 piksler |
| Batteritype | Oppladbart, internt litiumionbatteri |
| Batteritid | Opptil 14 dager ved 10-minutters sporingssendingsintervall med standard aktivitetsregistrering og full sikt mot himmelen Opptil 4 dager med moderat sikt/tredekning (standard) Opptil 5 dager ved 10-minutters sporingssendingsintervall med aktivitetsregistrering med høyt detaljnivå og full sikt mot himmelen Opptil 2 dager med moderat sikt/tredekning Opptil 30 dager ved 30-minutters sporingssendingsintervall med standard aktivitetsregistrering og full sikt mot himmelen Opptil 10 dager med moderat sikt/tredekning Opptil 1 år når enheten er avslått |
| Grensesnitt | USB-C |
| Kart og minne | |
|---|---|
| Mulighet til å legge til kart | nei |
| Basekart | nei |
| Automatisk ruting (detaljert ruting på veier) | Ja (via Garmin Explore™ App) |
| Automatiske ruter (sving for sving-ruter på veier) for motoriserte kjøretøy | nei |
| Satellittbilder | Ja (via Garmin Explore™ App) |
| Inneholder detaljerte hydrografiske egenskaper (kystlinjer, kystkonturer for innsjøer og elver, våtmarker og flerårige og periodiske elveleier) | Ja (via Garmin Explore™ App) |
| Inneholder søkbare interessepunkter (parker, campingplasser, utsiktspunkter og piknikområder) | Ja (via Garmin Explore™ App) |
| Viser nasjonale, statlige og lokale parker, skoger og villmarksområder | Ja (via Garmin Explore™ App) |
| Veipunkter | yes |
| Veipunkter/favoritter/posisjoner | 1000 |
| Løyper | 100 |
| Aktiviteter | 200 |
| Aktivitetsprofiler | nei |
| Rinex-loggføring | nei |
| Sensorer | |
|---|---|
| GPS | Ja |
| GLONASS | nei |
| Galileo | Ja |
| QZSS | Ja |
| IRNSS | nei |
| Barometrisk høydemåler | nei |
| Kompass | Ja |
| Mottaker med høy følsomhet | Ja |
| GPS-kompass (mens du beveger deg) | Ja |
| Multibåndsfrekvens | nei |
| Daglige smartfunksjoner | |
|---|---|
| Connect IQ™ (nedlastbare urskiver, datafelt og apper) | nei |
| Smartvarsler på håndholdt enhet | nei |
| Værmelding | Ja (via Garmin Explore™ App) |
| Vær (fjerner Active) | nei |
| Kompatibel med Garmin Messenger-appen | Ja |
| VIRB®-fjernkontroll | nei |
| Kompatibel med Garmin Connect™ Mobile | nei |
| Neste ord, Autofullføring, Autokorrektur | Ja (neste ord, automatisk utfylling) |
| Sikkerhets- og sporingsfunksjoner | |
|---|---|
| LiveTrack | nei |
| Taktiske funksjoner | |
|---|---|
| XERO™ -posisjoner | nei |
| Utendørs- og fritidsfunksjoner | |
|---|---|
| A-til-B-navigasjon | Ja |
| TracBack® | Ja |
| Områdeberegning | nei |
| Fiskevarsel | nei |
| Informasjon om sol og måne | nei |
| Egnet for geocaching | nei |
| Kompatibel med egendefinerte kart | nei |
| Bildeviser | nei |
| inReach-fjernkontrollwidget | nei |
| LED-lommelykt | nei |
| inReach®-funksjoner | |
|---|---|
| Interaktiv SOS-funksjon | Ja |
| Vær (fjerner inReach) | Ja |
| Send og motta tekstmeldinger på SMS og e-post | Ja |
| Send og motta tekstmeldinger på en annen inReach-enhet | Ja |
| Send og motta gruppemeldinger | Ja |
| Utveksle posisjoner med en annen inReach-enhet | Ja |
| MapShare-kompatibel med sporing | Ja |
| LiveTrack | Ja |
| Virtuelt tastatur for egendefinerte meldinger | Ja |
| Send veipunkter til MapShare på turen | nei |
| Send rutevalg til MapShare på turen | nei |
| inReach®-kompatibel | Ja |
| Radiofunksjoner | |
|---|---|
| Frekvensbånd | nei |
| VOX (taleaktivering) | nei |
| Posisjonsrapportering (sende og motta GPS-posisjoner) | nei |
| Vibrasjonsvarsel | nei |
| Kontakter | nei |
| Utendørs applikasjoner | |
|---|---|
| Kompatibel med Garmin Explore ™ -appen | Ja |
| Kompatibel med Earthmate | nei |
| Kompatibel med Garmin Explore-nettstedet | Ja |
| Kompatibel med Garmin Pilot™-appen | nei |
| Smart bytting mellom Wi-Fi, mobilnett og satellitt med Garmin Messenger-appen | Ja |
| Hundesporing | nei |
| Tilkoblinger | |
|---|---|
| Trådløs tilkobling | Ja (Bluetooth®, ANT+®) |