4P Track day 550 TD G3 237
- Product label: Sold out
0På lager, Få igjen
0På lager, Rask levering
Couldn't load pickup availability
4P Track Day 550 TD G3 er en stor og anvendelig biltransporthenger som kan brukes til flere formål. Hengeren følger bilen på en fantastisk måte. Med en bredde på 210 cm og lengde på 550 cm får du plass til det meste du skulle trenge å transportere.
SPESIFIKASJONER
| Tillat totalvekt | 3500kg |
| Tillat nyttelast | 2400kg |
| Egenvekt | 1100kg |
| Innvendig lengde | 550cm |
| Innvendig bredde | 237cm |
| Innvendig høyde | 160cm |
| Total lengde | 701cm |
| Total bredde | 250cm |
| Dekkdimensjon | 195x55 R 10C |
STANDARDUTSTYR
- Sort kapell
- Baklem med løftehjelp
- LED-belysning på tilhenger
- Innvendig surreskinner langs hele siden
- Hydraulisk tilt
- Sommerdekk på alu.felg
| EKSTRAUTSTYR | Pris ink. mva. |
| Elektrohydraulisk tilt | Kr 13 800,- |
| Elektrisk Vinsj | Kr 10 590,- |
| Comfortpakke (El. Tilt & El. Vinsj) | Kr 23 000,- |
| Trådløs fjernkontroll til El. vinsj | Kr 2 675,- |
| LED-innerbelysning med bevegelsesensor | Kr 3 745,- |
| LED-belysning på kapell, 3-funksjons | Kr 5 725,- |
| Caliber Edge Glides (3pk) | Kr 1 375,- |
| Forsikringsgodkjent tilhengerlås | Kr 2 150,- |
| Ikke-godkjent tilhengerlås | Kr 495,- |
Dekk og felg
|
Ekstra sett: |
Pris ink. mva. |
| Piggdekk på alu.lfelg | Kr 13 500,- |
Frakt, registrering- og klargjøringskostnader tilkommer. Alle priser er oppgitt ink. mva.

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Bli varslet via E-Post når produktet er tilgjengelig på lager
Noe du lurer på?
Recommendations
Free2move AS
Hos oss finner du premium tilhengere fra 4P Trailers, ÅTM, SVELA, Cheval, Debon, Anssems og Brian James Trailers. Vi er også autorisert forhandler av Segway og Garmin. Gi tiden mening!
Addresse:
Melvikveien 107, 9419 Sørvik
Telefon:
48 99 19 99
E-Post:
post@free2move.no
Åpningstider:
08:00 - 16:00