4P Expedition 490 EXi
3På lager, Få igjen
3På lager, Rask levering
Couldn't load pickup availability
4P EXPEDITION 490 EXi er tilhengeren med plass til alt, og litt til. Med 220 cm innvendig bredde, har EXPEDITION plass til snøscootere, slede og litt til. Hengeren har fine plastskjermer med sidemarkering med LED-lamper. Tippskru med sekskanthode er standard.
SPESIFIKASJONER
| Tillat totalvekt | 1350kg |
| Tillat nyttelast | 920kg |
| Egenvekt | 430kg |
| Innvendig lengde | 490cm |
| Innvendig bredde | 220cm |
| Total lengde | 642cm |
| Total bredde | 242cm |
| Dekkdimensjon | 195x65 R15 |
STANDARDUTSTYR
- Sort eller Hvitt kapell
- Plastskjermer over hjulbuene med LED-sidemarkeringslys
- Innvendig surrefester
- Tippskru med sekskanthode
- Sommerdekk på stålfelg
| EKSTRAUTSTYR | Pris ink. mva. |
| Hel baklem i kompositt med løftehjelp | Kr 16 500,- |
| Plastgulv 445/490 EXi | Kr 9 940,- |
| Tempo 100 støtdempere | Kr 2 130,- |
| LED-innerbelysning med bevegelsesensor | Kr 4 995,- |
| LED-belysning på kapell, 3-funksjons | Kr 5 725,- |
| LED-innerbelysning med bevegelsesensor & LED-belysning på kapell, 3-funksjons | Kr 8 400,- |
| LED-belysning på tilhenger | Kr 1 990,- |
| Caliber Edge Glides (3pk) | Kr 1 375,- |
| Forsikringsgodkjent tilhengerlås | Kr 2 150,- |
| Ikke-godkjent tilhengerlås | Kr 495,- |
Dekk og felg
| Få tilhenger levert med: | Pris ink. mva. |
| Sommerdekk på stålfelg | Kr 0,- (standard) |
| Friksjonsdekk på stålfelg | Kr 1 060,- |
| Piggdekk på stålfelg | Kr 1 280,- |
| Sommerdekk på alu.felg | Kr 3 425,- |
| Friksjonsdekk på alu.felg | Kr 3 745,- |
| Piggdekk på alu.lfelg | Kr 4 060,- |
|
Ekstra sett: |
Pris ink. mva. |
| Sommerdekk på stålfelg | Kr 2 500,- |
| Friksjonsdekk på stålfelg | Kr 2 800,- |
| Piggdekk på stålfelg | Kr 3 200,- |
| Sommerdekk på alu.felg | Kr 5 600,- |
| Friksjonsdekk på alu.felg | Kr 5 800,- |
| Piggdekk på alu.lfelg | Kr 6 000,- |
Frakt, registrering- og klargjøringskostnader tilkommer. Alle priser er oppgitt ink. mva.

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Bli varslet via E-Post når produktet er tilgjengelig på lager
Noe du lurer på?
Recommendations
Free2move AS
Hos oss finner du premium tilhengere fra 4P Trailers, ÅTM, SVELA, Cheval, Debon, Anssems og Brian James Trailers. Vi er også autorisert forhandler av Segway og Garmin. Gi tiden mening!
Addresse:
Melvikveien 107, 9419 Sørvik
Telefon:
48 99 19 99
E-Post:
post@free2move.no
Åpningstider:
08:00 - 16:00