4P Adventure 260 A
- Product label: Sold out
0På lager, Få igjen
0På lager, Rask levering
Couldn't load pickup availability
4P Adventure 260 A med flakbredde på 135 cm er en flott tilhenger for de som skal ha med litt ekstra på tur, eller til småjobber hjemme. Hengeren har fine plastskjermer, sidemarkeringslys og tippskru med sekskanthode som standard.
SPESIFIKASJONER
| Tillat totalvekt | 750kg |
| Tillat nyttelast | 545kg |
| Egenvekt | 205kg |
| Innvendig lengde | 280cm |
| Innvendig bredde | 135cm |
| Total lengde | 431cm |
| Total bredde | 184cm |
| Dekkdimensjon | 155x80 R13 |
STANDARDUTSTYR
- Sort eller Hvitt kapell
- Innvendig surrefester
- Avtagbar front- og bakkarm
- Tippskru med sekskanthode
- Sommerdekk på stålfelg
| EKSTRAUTSTYR | Pris ink. mva. |
| Plastgulv 260 Adventure | Kr 3 500,- |
| LED-belysning på tilhenger | Kr 1 990,- |
| Forsikringsgodkjent tilhengerlås | Kr 2 150,- |
| Nettinggrinder 260 Adventure(kan ikke kombineres med kapell) | Kr 4 995,- |
| Oppkjøringsramp Adventure | Kr 4 800,- |
Dekk og felg
| Få tilhenger levert med: | Pris ink. mva. |
| Sommerdekk på stålfelg | Kr 1 350,- (standard ink. i pris) |
| Friksjonsdekk på stålfelg | Kr 1 500,- |
| Piggdekk på stålfelg | Kr 1 700,- |
| Sommerdekk på alu.felg | Kr 2 000,- |
| Friksjonsdekk på alu.felg | Kr 2 100,- |
| Piggdekk på alu.lfelg | Kr 2 200,- |
Frakt, registrering- og klargjøringskostnader tilkommer. Alle priser er oppgitt ink. mva.

Sender fort

Returer

Beste avtaler
Bli varslet via E-Post når produktet er tilgjengelig på lager
Noe du lurer på?
Recommendations
Free2move AS
Hos oss finner du premium tilhengere fra 4P Trailers, ÅTM, SVELA, Cheval, Debon, Anssems og Brian James Trailers. Vi er også autorisert forhandler av Segway og Garmin. Gi tiden mening!
Addresse:
Melvikveien 107, 9419 Sørvik
Telefon:
48 99 19 99
E-Post:
post@free2move.no
Åpningstider:
08:00 - 16:00